REPREZENTANT VANZARI

Candidatul ideal:
– Minim 2 ani experienta in vanzari.
– Studii medii (studiile superioare prezinta avantaj).
– Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii.
– Permis conducere categoria B.
– Fara cazier rutier
Responsabilitati
– Reprezintă compania în relaţiile cu partenerii .
– Urmareste atragerea permanenta de noi clienti.
– Coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti.
– Urmareste realizarea planului de vânzari lunar si ia masuri pentru realizarea target-ului.
– In colaborare cu departamentul de marketing monitorizeaza piata si concurenta.
– Întocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare .
Beneficii:
– Salariul motivant;
– Bonusuri, beneficii.
– Oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, care isi extinde activitatea in permanenta.

TEHNICIAN APARATE CAFEA

– Studii medii, minim liceul cu bacalaureat;
– Abilitati tehnice avansate;
– Cunostinte PC nivel mediu;
– Limba engleza nivel mediu;
– Prezenta agreabila cu abilitati de comunicare;
– Disponobil pentru deplasari si program prelungit;
– Capabil de efort fizic;
– Permis auto categoria B cu experienta minim 3 ani.
Responsabilitati:
– Calibrarea si igienizarea automatelor in depozit in vederea instalarii in locatii;
– Calibrarea si igienizarea periodica a automatelor deja amplasate in locatii;
– Programare vendomatelor;
– Transportul si instalarea automatelor;
– Deplasarea la locatii pentru interventii si depanare a automatelor.

SOFER – OPERATOR APARATE VENDING

Cerinte:
– Permis de conducere (fara incidente);
– Disponibilitate la un progam in ture;
– Seriozitate si promptitudine.
– Aprovizionarea vendomatelor cu bauturi si produse alimentare.